Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dwa urzędy skarbowe z województwa podlaskiego nagrodzone przez BCC i MF

Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku oraz Podlaski Urząd Skarbowy obsługujący tzw. dużych podatników znalazły się wśród 56 urzędów skarbowych z całej Polski, które zostały uhonorowane certyfikatem „Urzędu skarbowego przyjaznego przedsiębiorcy”. W tym, zorganizowanym przez Bussines Centre Club oraz Ministerstwo Finansów konkursie, oceniającymi byli sami przedsiębiorcy, którzy wypełniali specjalne ankiety oceniające przekazane później do Kanclerzy Lóż regionalnych BCC. Na podstawie tych ankiet wyłoniono urzędy, które są najlepiej oceniane przez podatników.

Certyfikaty potwierdzające wysoki poziom obsługi w obu nagrodzonych urzędach z Podlasia, zostały wręczone ich naczelnikom: pani Małgorzacie Sokół-Kreczko (Pierwszy US w Białymstoku) oraz panu Edwardowi Kosakowskiemu (PUS) podczas poniedziałkowego spotkania w siedzibie Bussiness Centre Club w Warszawie.
Prawo do używania uzyskanego w konkursie tytułu "Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy" przysługuje przez rok, do momentu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę