Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Zima wróciła na drogi: jedna osoba zabita, kilka rannych

Główne zdjęcie
Wypadek w Śniadowie

Powrót zimy sprawił, że na drogach regionu ponownie zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. W ciągu ostatnich godzin w regionie wydarzyło się kilka wypadków drogowych. W jednym z nich zginął 25-latek.

Wypadek w Śniadowie
Wypadek w Śniadowie
Wypadek w Śniadowie
Wypadek w Śniadowie
Wypadek w Śniadowie
Wypadek w Śniadowie
Wypadek w Śniadowie
Wypadek w Śniadowie

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem w okolicach Czyżewa. 25-letni kierowca fiata panda na łuku drogi wpadł w poślizg zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z ciężarową scanią. Niestety młody kierowca fiata w wyniku odniesionych w wypadku obrażeń zmarł podczas reanimacji.

Do kolejnego wypadku doszło w okolicach  Śniadowa. Około godz. 19.40 w tył stojącego przed skrzyżowaniem i usiłującego zjechać w lewo samochodu osobowego marki audi uderzył bus. Osobówka została zepchnięta wprost pod nadjeżdżające z przeciwka ciężarowe volvo. Tym razem skończyło się szczęśliwie tylko na złamanej ręce i urazie miednicy kierowcy audi. 

O poranku doszło do wypadku w pobliży wsi Korytki Leśne na drodze pomiędzy Nowogrodem a Miastkowem. Samochód osobowy marki renault clio wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku iveco - busem do przewozu osób. Według informacji przekazanych przez olicję poszkodowane zostały dwie osoby w tym około roczne dziecko.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę