Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Będzie wiało!

IMGW Biuro Prognoz w Białymstoku ostrzega, że w nocy 17/18.11.2004 i w ciągu dnia 18.11.2004. w woj. warminsko-mazurskim i podlaskim (głównie północne powiaty województwa) będzie wiał dość silny i porywisty wiatr z kierunków zachodnich, osiągający w porywach ok. 20 m/s, lokalnie porywy mogą dochodzi do 25 m/s.

W nocy 18/19.11.2004 prędkość wiatru będzie stopniowo słabła.
Wieczorem 18.11.2004 opady deszczu będą przechodzić w deszcz ze śniegiem i śnieg. Silny wiatr będzie powodować zniszczenia w drzewostanie, liniach energetycznych i zabudowaniach.

Dyżurny synoptyk meteorolog: Magdalena Pekala

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę