Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Wypadek pod Miastkowem

Jedna osoba została ranna w wypadku jaki wieczorem wydarzył się na krajowej „61” w Miastkowie. Około 18.20 zderzyły się trzy tu trzy samochody: VW Passat, BMW i Jeep Grande Cherokee. Do wypadku doszło gdy kierowca tira zjeżdżał z „61” w lewo na parking.

Jak podają policjanci kierowca jeepa jadącego od strony Ostrołęki widząc zjeżdżającego tira, który zajechał mu drogę, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z passatem, w którego tył uderzyło następnie BMW. W wypadku obrażeń – skręcenia odcinaka szyjnego kręgosłupa i ogólnych potłuczeń - doznała 27-letnia kobieta kierująca volkswagenem. Karetka pogotowia zabrała ją do szpitala. 
Policjanci podają, że kierowcy wszystkich samochodów biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Po wypadku droga Łomża – Ostrołęka była całkowicie zablokowana.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę