Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sukces kolneńskiej policji

Z samego rana policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie przeprowadzili 11. przeszukań w Kolnie, okolicznych miejscowościach, a także m.in. w Piszu, Gołdapi i Grajewie. Cała akcja miała związek z przestępczą działalnością 31-letniego mieszkańca Kolna, który został dziś przez policję zatrzymany. Podczas przeszukań policjanci znaleźli m.in.: pochodzący z około 1400 roku – czyli z czasów Gutenberga - starodruk. Póki co nie wiadomo co to za książka. Policjanci podają jedynie, że jest ona bez okładek. Na razie nie wiadomo także w jaki sposób tak cenna publikacja mogła znaleźć się w posiadaniu kolnianina.


W trakcie przeszukań zabezpieczono także 40 litrów spirytusu, wyroby tytoniowe i leki, oraz 1. nabój. Policjanci z Kolna zatrzymanemu mieszkańcowi tego miasta chcą postawić zarzut wprowadzania nielegalnie do obrotu na obszar RP wyrobów spirytusowych, tytoniowych, paliw płynnych pochodzących z przemytu, oraz prowadzenie obrotu produktami leczniczymi bez zezwolenia.
Zatrzymany w najbliższym czasie trafi na przesłuchanie do tamtejszej prokuratury, która zdecyduje, czy wystąpi z wnioskiem do sądu o areszt tymczasowy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę