Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Prezydent się ożenił

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski i Izabela Klimczak (fot. archiwum)

Jak poinformował Łukasz Czech z biura prasowego Urzędu Miejskiego w środę 12 stycznia 2011 roku w godzinach popołudniowych Prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski zawarł związek małżeński z Panią Izabelą Klimczak. Ceremonia ślubna odbyła się w wąskim gronie najbliższej rodziny.

Jak podaje Czech prezydent Mieczysław Czerniawski mówił, że uroczystość była planowana od kilku miesięcy i pierwotnie miała odbyć się jesienią 2010 roku, ale ze względu na sytuację rodzinną, zawarcie związku małżeńskiego przełożono na początek 2011 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę