Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Podlaskie wraca do Brukseli

Samorząd województwa podlaskiego chce ponownie mieć swoje biuro w stolicy Unii Europejskiej. Tak na wniosek zarządu województwa zdecydowali wczoraj radni sejmiku. Na jego roczne utrzymanie przeznaczono ćwierć miliona złotych. W całej sprawie zaskakujące jest jednak fakt, że przed dwoma laty na wniosek tego samego lewicowego zarządu województwa radni sejmikowej lewicy zdecydowali o likwidacji takowego biura, które ustanowiono za czasów poprzedniego prawicowego zarządu województwa, któremu przewodził Sławomir Zgrzywa.

Głównym argumentem jaki podnoszono likwidując stare przedstawicielstwo w Brukseli były wysokie koszty jego funkcjonowania. Było to wówczas 100 tysięcy miesięcznie – czyli jakieś dwa i pół razy taniej niż chce na działanie nowego biura przeznaczać lewicowy zarząd województwa podlaskiego.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę