Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Śmierć na torach

Kilka minut po godzinie 8.00 dyżurny wysokomazowieckiej policji został powiadomiony o zwłokach mężczyzny leżących na torach kolejowych w pobliżu miejscowości Czyżew Ruś Kolonia. Okazało się, że to ciało 44-letniego mieszkańca miejscowości Czyżew Siedliska. Mężczyzna musiał być uderzony przez pociąg.

Jak podaje mł. asp. Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku na razie nie wiadomo w jakich okolicznościach zginął mężczyzna. Policjanci ustalają też skład pociągu który potrącił 44-latka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę