Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Uwaga! Wieczór, noc i poranek bardzo śliskie

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzegają przed kilkustopniowym spadkiem temperatury. Temperatura spadnie nawet do -6°C, co spowoduje zamarzanie wody i oblodzenie dróg i chodników.

Jak prognozuje dyżurny synoptyk Barbara Jakubowska w województwie podlaskim od godz. 17:00 dnia 10.01.2011 do godz. 09:00 dnia 11.01.2011 wystąpi stopniowy spadek temperatury do -6°C, -2°C powodując zamarzanie wody z roztopów i oblodzenie nawierzchni dróg oraz chodników.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę