Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

„Nasze” mleczarnie coraz większe

Rok 2010 był dla polskich firm mleczarskich udany – podaje Rzeczpospolita. Przychody grajewskiego Mlekpolu w 2010 roku urosły o 8 proc., do ok. 2,3 mld zł. Jeszcze lepiej miałaby wpaść wysokomazowiecka Mlekovita. Jej prezes Dariusz Sapiński szacuje dla Rzeczpospolitej, że przychody jego grupy wyniosły ok. 2,4 mld zł wobec 1,8 mld zł rok wcześniej. Jeżeli szacunki się potwierdzą, Mlekovita wyprzedzi Mlekpol, z którym od lat walczy o palmę pierwszeństwa.

Coraz większa jest także OSM Piątnica której przychody w 2010 r. firmy urosły o 12 proc., do 550 mln zł. W najbliższym czasie można spodziewać się połączenia Piątnicy ze Spółdzielnią Mleczarską Ostrołęka. Powstanie w ten sposób firma mająca 700 mln zł przychodów rocznie. Piątnicka mleczarnia zapowiada także duże inwestycje w tym roku wyda na nie co najmniej 60 mln zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę