Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Brzeziński, Babiel, i zięć Czerniawskiego na etacie doradcy w ratuszu

Maciej Wałkuski, zięć Mieczysława Czerniawskiego, jest jednym z etatowych doradców prezydenta Łomży Mieczysława Czerniawskiego. Doradcą został także – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - były prezydenta Łomży Jerzy Brzeziński, oraz dziennikarz Jacek Babiel. W tzw. „gabinecie” prezydenta jest także, na funkcji asystenta, dziennikarz Wawrzyniec Kłosiński. Zgodnie z prawem prezydent Czerniawski może powołać jeszcze jednego etatowego doradcę. Na razie nie wiadomo ile prezydenccy doradcy i asystenci będą kosztować Łomżę. Ta informacja ma być ujawniona dopiero pod koniec pierwszego kwartału.

Jak czytamy w nadesłanej nam informacji z biura prasowego ratusza były prezydent Łomży Jerzy Brzeziński będzie doradcą prezydenta Czerniawskiego przez 3 miesiące, ale nie określono zakresu w jakim ma mu doradzać.
Pozostali doradcy i asystenci mają być w ratuszu na dłużej. Wawrzyniec Kłosiński, który jest asystentem medialnym i tak jak dotychczas (był asystentem medialnym także prezydenta Jerzego Brzezińskiego), nadal będzie pracownikiem biura prasowego.

Macieja Wałkuskiego, prywatnie zięć Czerniawskiego, jako doradca prezydenta będzie odpowiedzialny za współpracę z uczelniami wyższymi, organizacjami pozarządowymi i sportowymi, a Jacek Babiel, dziennikarz współpracujący m.in. z Gazetą Wyborczą, jako doradca prezydenta będzie odpowiadał za promocję i marketing oraz politykę wizerunkową miasta Łomży.. 
Jak czytamy w informacji nadesłanej z ratusza „doradcy prezydenta w ramach swoich zadań będą pełnić funkcje doradcze. Mają służyć radą i pomocą w bieżących działaniach prezydenta miasta. W określonych sprawach będą pełnić także funkcje organizatorskie, mające na celu usprawnienie pracy prezydenta miasta. Zadaniem doradców będzie także wsparcie działań przy wypracowaniu i podejmowaniu decyzji ważnych dla przyszłości miasta Łomży.”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę