Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zdelegalizowana łomżyńska partia

Pierwsza i jedyna łomżyńska partia polityczna „Współny Dom Łomża” została zdelegalizowana. O likwidacji partii zdecydował kilka dni temu Sąd Okręgowy w Warszawie. Powodem decyzji było nie złożenie przez partię sprawozdania o źródłach pozyskania środków finansowych w 2003 r. Dodajmy, że WDŁ została zarejestrowana niemal dokładnie dwa lata temu.

Obowiązek złożenia sprawozdań ciążył na wszystkich partiach politycznych. Na koniec 2003 roku w kraju było zarejestrowanych ich 87 – w tym i ta łomżyńska. Jak wynika z danych Państwowej Komisji Wyborczej z obowiązku tego poza Wspólnym Domem Łomża nie wywiązała się także 28 innych partii. W stosunku do nich wszystkich PKW wystąpiła z wnioskiem o delegalizację. 26 października przed Sądem Okręgowym w Warszawie odbyła się rozprawa, a 9 listopada sąd orzekł jej delegalizację.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę