Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Śniegu coraz więcej, więcej i więcej...

Główne zdjęcie
Służby miejskie wywożą śnieg z Starego Rynku

Ponad 40 wyjazdów odnotowali minionej doby strażacy z Łomży i regionu. Wszystkie związane były z zimowa aurą, przy czym w zdecydowanej większości działania strażaków dotyczyły odśnieżania dróg. Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży jednostki straży trzykrotnie wzywane były także do zdarzeń drogowych, przy czym nie było żadnych osób rannych.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w okolicach Mątwicy. Tuż przed godz. 14. strażaków wezwano do wypadku dwóch samochodów. Na miejscu okazało się, że jadące drogą nr 645 samochody otarły się o siebie.
Około godz,. 16.30 strażacy wyjeżdżali do Jakaci Dwornej, gdzie samochód BMW zsunął se z wysokiego nasypu do przydrożnego rowu. Interweniujący strażacy pomogli wyciągnąć samochód, którego kierowca i pasażerowie następnie pojechali dalej.
Trzecie zdarzenie do którego zostali wezwani strażacy wyglądało trochę groźniej. Około godz. 17.30 VW transporter jadący drogą nr 64 w okolicach Starego Bożejewa wjechał do rowu i przewrócił się na dach. Okazało się, że i tym razem skoczyło się na strachu i uszkodzonym samochodzie. Kierowcy VW nic się nie stało.
Do wszystkich tych zdarzeń doszło na śliskich nawierzchniach dróg, do których kierowcy tych samochodów nie dostosowali prędkości.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę