Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Śnieżnej zimy ciąg dalszy...

W Łomży w ciągu doby spadło około 10 cm śniegu, a to nie koniec. Śnieg ma padać także dziś. W regionie aż do nocy, w Łomży, według prognoz mniej więcej do godz. 15. na wszystkich drogach w regionie jest biało i ślisko. W wielu miejscach dodatkowo tworzą się zaspy czasami uniemożliwiające przejazd zwłaszcza samochodom osobowym.

Zgodnie z najnowszym ostrzeżeniem meteo wydanym przez Wiesława Winnickiego dyżurnego synoptyka z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW opady śniegu, zawieje i zamiecie śnieżne na terenie województwa podlaskiego będą utrzymywały się do godz. 20:00.
W tym czasie przewiduje się wystąpienie opadów śniegu okresami o umiarkowanym natężeniu, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 6 do 12 cm, lokalnie do 15 cm. Opadom śniegu będzie towarzyszył wiatr o średniej prędkości 15-30 km/h z porywami do 45 km/h, powodujący lokalne zawieje i zamiecie śnieżne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę