Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Zablokowana droga przez Wiznę

Uwaga kierowcy droga krajowa nr 64 Łomża – Białystok jest całkowicie zablokowane. Kilka minut przed godz. 8. w okolicach miejscowości Ruś pod Wizną cysterna z gazem wpadła do przydrożnego roku i przewróciła się blokując drogę. Sunąc uderzyła w samochód osobowy. Na szczęście nie doszło do wycieku gazu. Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży kierowca cysterny, który uskarżał się na ból nóg, został przewieziony do szpitala w Łomży.

Do wypadku doszło na zakręcie, na śliskiej nawierzchni drogi.
- Drogowcy od rana posypują trasę solą, ale i tak jest bardzo ślisko – mówi Białomyzy.
Droga jest całkowicie zablokowana i tak będzie przez kilka godzin. Na miejsce wypadku już jedzie specjalistyczny dźwig z KW PSP z Białegostoku, przy pomocy którego cysterna ma zostać ustawiona na koła. Dopiero później będzie możliwe przepompowanie znajdującego się w niej gazu.       
Policjanci kierowcom jadącym z Łomży do Białegostoku zalecają trasy przez Mężenin i Zambrów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę