Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

9-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Kilka minut po godzinie 14. w Łomży na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego przy Rondzie Kościuszki TIR potrącił 9-letnią dziewczynkę. Poszkodowana ze stłuczeniami obu nóg trafiła do szpitala.

Jak podaje podkom. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku  34-letni kierowca samochodu ciężarowego marki Volvo po przepuszczeniu pieszych przechodzących po pasach na drugą stronę jezdni nie zachował należytej ostrożności i ruszając lewym narożnikiem potrącił 9-latkę.
Kierowca był trzeźwy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę