Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@
tekst sponsorowany

Podziękowanie Mieczysława Czerniawskiego

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski

Szanowni Państwo – mieszkańcy Łomży, dziękuję Wam za wszystkie głosy jakie oddaliście na mnie w pierwszej i drugiej turze wyborów prezydenckich w Łomży. Dziękuję Wam za zaufanie. Dziękuję także za pomoc i dowody sympatii, szczególnie w tych ostatnich dniach. Łomżyniacy, Wasze głosy są dla mnie wskazówką, że to o czym mówiłem w czasie kampanii wyborczej jest bliskie Waszemu sercu. Jednocześnie wiem, że jest to wielka odpowiedzialność i zobowiązanie.

Dziś pragnę Wam zaproponować – Drodzy łomżyniacy, by hasło, które używałem w czasie kampanii wyborczej „I love Łomża” stało się własnością wszystkich mieszkańców Łomży.

Pozytywne zmiany, których pragnie większość, będą teraz zależały od nas. Moje zawołanie z kampanii wyborczej jest nadal aktualne - wspólnie twórzmy przyszłość Łomży!

Mieczysław Czerniawski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę