Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Pożar w Gontarzach... i w szpitalu

Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru domu w Gontarzach gmina Zbójna. Pożar zauważono tuż przed 3. w nocy. Mimo wysłania na miejsce czterech jednostek straży pożarnej drewniany dom spłoną niemal doszczętnie. Na szczęście nikomu z mieszkańców nic się nie stało.

Zgłoszenie o pożarze strażacy odebrali o godz. 2.48. Na miejsce wysłano dwie jednostki ochotniczej straży pożarnej ze Zbójnej jedna z Nowogrodu i jeden zastęp PSP z Łomży. Nim ratownicy dotarli na miejsce dom objęty był już płomieniami ognia. Na szczęście domownicy wcześniej opuścili płonący budynek.
Jak podaje dyżurny PSP w Łomży na miejscu jeszcze trwa akcja ratunkowa. Strażakom nie udało się uratować domu, który spłonął niemal doszczętnie. Udało im się jednak powstrzymać ogień przed  przedostaniem się na znajdujący się w pobliżu budynek gospodarczy.
Mieszkańcy spalonego domu czasowe schronienie znaleźli u sąsiadów.

To nie jedyne zgłoszenie o pożarze jakie ostatnio odebrali łomżyńscy strażacy. W niedzielę rano załączył się alarm przeciwpożarowy w szpitalu. Dym wydobywał się z kanałów w łazienkach. Prawdopodobnie ktoś do szybu wrzucił niedopałek papierosa, do którego mogły zapalić się znajdujące się tam papiery lub inne wcześniej wrzucone śmieci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę