Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

PaT w Łomży

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

„Blackout” to spektakl przygotowany przez łomżyńskich nastolatków w ramach programu "Profilaktyka a Teatr". Wczoraj na deskach Filharmonii Kameralnej odbyła premiera sztuki. Jej autorem jest insp. Grzegorz Jach, a realizatorem - Zespół Promocji Bezpieczeństwa Publicznego Gabinetu Komendanta Głównego Policji.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Działanie "PaT" polega na przeprowadzeniu spotkań kierowanych do Grup Młodzieży - to działanie PaT/M oraz Grup Rodziców - to działanie PaT/R oraz prezentowanie spektakli edukacyjno-profilaktycznych. W Łomży program jest realizowany w ramach Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznej.  21 września 2010 r. Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Łomża odbyła się konferencja PaT dotycząca zagadnienia profilaktyki narkotykowej. Podczas konferencji odbyła się prezentacja ogólnopolskiego programu Profilaktyka a Teatr, którego realizacja w Łomży zaplanowana jest na rok szkolny 2010/2011. Obejmuje on cztery obszary: działanie, informację, edukację, certyfikat „Wspiera nas PaT” oraz akcję o nazwie "Przystanek PaT". Głównym celem działań jest oddziaływanie na zmniejszanie zjawiska narkomanii wśród uczniów szkół ponadpodstawowych, inspirowanie rodziców młodzieży szkolnej do pogłębiania wiedzy z zakresu profilaktyki narkotykowej, a także komunikowanie oraz inicjowanie przez Policję wspólnoty działań skierowanych przeciwko zjawiskom patologii społecznej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę