Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Wyniki wyborów do Sejmiku

Platforma Obywatelska wygrała wybory do Sejmiku w województwie podlaskim. Kandydatów tej partii poparło 31,56% wyborców. Prawo i Sprawiedliwość w skali województw uzyskało 30,25% poparcia. Na trzecim miejscu jest PSL z 19,09%, a czwarte SLD – 12,56%. W okręgu wyborczym nr 3 – Łomża i powiaty łomżyński, kolneński i grajewski – największe poparcie uzyskało PiS – 33,21%, przed PSL – 22,76%, PO - 21,42% i SLD – 13,74%.

W naszym okręgu wyborczym najwięcej głosów poparcia indywidualnie zebrał Mieczysław Bagiński z PSL, którego poparło 7600 osób.  Na drugim miejscu jest Marek Olbryś z PiS z wynikiem 7275 głosów. Trzeci jest Jacek Piorunek – PO – z poparciem 6522, a czwarty Mieczysław Czerniawski z SLD - 5806 głosów. 
Poza tą czwórką mandat radnego sejmiku bierze jeszcze Ryszard Wolwark z Grajewa (PiS), który zdobywając 3965 wyprzedził Wiesława Grzymałę z PiS (3576).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę