Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Łomża dla przedsiębiorców...

O tym jakie pomysły na rozwój gospodarczy Łomży mają kandydaci na prezydenta miasta chcą się dowiedzieć przedsiębiorcy skupieni w Łomżyńskiej Izbie Przemysłowo – Handlowej. Izba organizuje więc debatę na której spotkać ma się siódemka kandydatów. Każdy kandydat otrzyma 5 minut na prezentację wizji rozwoju gospodarczego Łomży, a następnie kandydaci mają odpowiadać na pytania przedsiębiorców.

Debata Gospodarcza z kandydatami na Urząd Prezydenta Miasta Łomża odbędzie się w poniedziałek (15 listopada 2010r.) o godz. 10:00, w  Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży na ul. Studenckiej 19.
- Do Debaty zostali zaproszeni wszyscy kandydaci ubiegający się o „fotel prezydencki” - podkreśla Maciej Zajkowski, prezes ŁIP-H. - Program debaty przewiduje prezentację kandydatów na temat zamierzeń w sferze gospodarki w latach 2010 – 2014.
Debata ma charakter otwarty, a to oznacza że przyjść na nią może każdy.
- Zapraszamy przede wszystkim przedsiębiorców, ale również innych mieszkańców, którzy chcieliby się dowiedzieć jaką wizję rozwoju miasta mają kandydaci – mówi Zajkowski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę