Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Szukają świadków wypadku

Policjanci z Łomży szukają świadków tragicznego wypadku jaki na początku sierpnia wydarzył się na ulicy Wojska Polskiego. W wyniku potrącenia przez ciężarowego DAFA 74-letnia kobieta zmarła. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży prowadzą czynności w śledztwie powierzone przez Prokuraturę Rejonową w Łomży.

Do wypadku doszło we wtorek 3 sierpnia około godziny 11:00 doszło do śmiertelnego potrącenia pieszej. Kierowca DAFA uderzył w 74-latkę przechodzącą przez przejście dla pieszych na ulicy Wojska Polskiego w Łomży. W wyniku wypadku kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Wszystkie osoby, które widziały przebieg zdarzenia prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu /86/ 474 14 61 lub /86/ 474 12 32 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 997 lub komórkowy 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę