Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Strajk włoski także w Biedronkach

Pracownicy kilku sieci handlowych, w tym także Biedronki, mają dziś przystąpić do tzw. strajku włoskiego organizowanego przez sekcję krajową pracowników handlu Solidarności. Strajk włoski będzie polegał na pracy skrajnie obowiązkowej – np. kasjerki będą dokładnie sprawdzać każdy zakupiony produkt, zaglądać do pudełek i informować klienta o produkcie, co znacznie wydłuży czas robienia zakupów.

Organizujący strajk w sieciach hipermarketów i supermarketów związkowcy apelują do klientów sklepów o cierpliwość i wyrozumiałość. Zaznaczają, że protest nie jest wymierzony w żadną z sieci handlowych, ale ma na celu spowodowanie zmian systemowych. Domagają się przede wszystkim wyższych zarobków, pracy w pełnym wymiarze czasu pracy, zwiększenia zatrudnienia i wolnych niedziel.

cz
cz, 07 października 2010 07:54
Data ostatniej edycji: cz, 07 października 2010 07:56:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę