Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Jeden wypadek, pięć osób zabitych

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Kolejny tragiczny wypadek na „ósemce” niedaleko Jeżewa. Nocą, ok. godz. 1.30 w okolicach wsi Radule, ok. 2 km od Jeżewa w kierunku Białegostoku, zderzyły się dwa busy i tir. Na miejscu zginęło pięć osób, a kolejne trzy zostały ranne, przy czym jedna do szpitala trafiła w stanie bardzo ciężkim.

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. według wstepnych ustaleń w miejscu niedozwolonym kierowca białoruskiego busa mercedesa sprintera wyprzedał innego takiego samego busa gdy z przeciwka nadjechała ciężarówka. Jej kierowca próbował jeszcze bronić się przed zderzeniem i chciał zjechać na przeciwny dla siebie pas ruchu, ale tragedii nie udało się uniknąć. Bus który wyprzedzał wypał z drogi na lewo pobocze, a ciężarówka czołowo zderzyła się ze sprinterem, który był wyprzedzany.
Na miejscu zginęły wszystkie osoby podróżujące prawidłowo jadącym busem oraz pasażer z busa, który jechał nieprawidłowo.
Droga w miejscu wypadku jeszcze jest zablokowana. Tiry muszą czekać na jej odblokowanie, auta osobowe korzystają z objazdów przez Tykocin

Foto: fot. podlaska.policja.gov.pl
Foto: fot. podlaska.policja.gov.pl
Foto: fot. podlaska.policja.gov.pl
Foto: fot. podlaska.policja.gov.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę