Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Sąsiedzi wynieśli 58-latka z płonącego pokoju. Uratowali mu życie – mówią strażacy

58-letni mężczyzna z poparzeniami, prawdopodobnie 2 i 3 stopnia, trafił do szpitala w Kolnie. Dwóch innych mężczyzn, którzy ratując mu życie wynieśli go z płonącego pokoju, odniosło mniejsze obrażenia. W nocy pożar wybuchł w jednym z domów wielorodzinnych w Stawiskach. Prawdopodobnie jego przyczyną było zaprószenie ognia, przez mężczyznę który doznał największych obrażeń. Strażacy mówią, że gdyby sąsiedzi na czas nie zaalarmowali straży pożarnej i jeszcze przed przyjazdem ekip ratunkowych nie wynieśli 58-latka z płonącego pokoju, mężczyzna najprawdopodobniej by zginął.

Strażacy zgłoszenie o pożarze odebrali 24 minuty po północy. Na miejsce wysłano trzy zastępy ratowników w sumie 16 strażaków. Spaleniu uległo wyposażenie pokoju w którym spał 58-latek. Z budynku ewakuowano także jego 80-letnia matkę, która mieszkała piętro niżej.  Straty materialne strażacy wstępnie szacują na około 40 tys zł. Dokładną przyczynę pożaru ma określić policja, która prowadzi dochodzenie w tej sprawie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę