Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Wypadkowy wtorek

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Kobieta zabita na przejściu dla pieszych w Łomży i 5 osób rannych w wypadku na 61 pod Łomżą, to tragiczny bilans dwóch dzisiejszych wypadków drogowych. Do obu doszło około godz. 11. Pierwszy wydarzył się na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego w pobliżu ronda Kościuszki. Starsza kobieta, 74-letnia mieszkanka Łomży, została śmiertelnie potrącona przez ciężarowego Dafa. Policjanci podają, że kierowca samochodu, 53-letni mieszkaniec Pisza, był trzeźwy.

Do drugiego wypadku doszło kilka minut później pomiędzy Cydzynem a Kisielnicą. Strażacy informują, że tu ciężarowy Kamaz zderzył się s VW Caravelle. Pięć osób rannych zostało przewiezionych do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę