Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Pół miliona na reklamę Podlaskiego w podlaskim

Hasłem „Warto tu żyć, zawsze warto tu wracać” samorząd województwa podlaskiego będzie w sierpniu promował region wśród jego mieszkańców. Warta prawie 550 tys zł kampania ma nas zachęcić do zwiedzania województwa i pokazać je jako region doskonały do życia. Jak zapowiadają samorządowe władze województwa, kampania promocyjna rozpocznie się 7 sierpnia w Augustowie i do końca miesiąca dotrze do ponad dwudziestu największych miejscowości w regionie.

Hasło kampanii „Warto tu żyć, zawsze warto tu wracać” ma zachęcić mieszkańców do odkrywania Podlaskiego, ma pokazać region jako miejsce atrakcyjne turystycznie - powiedział marszałek województwa Jarosław Dworzański zapowiadając start kampanii promocyjnej.

Województwo podlaskie znane jest z walorów przyrodniczych oraz różnorodności kulturowej  jednak region częściej i chętniej odwiedzany jest przez turystów spoza województwa, np. z Mazowsza.

W ramach kampanii pojawią się spoty telewizyjne i radiowe; swoich głosów użyczyli w nich ludzie związani z województwem podlaskim: artysta Leon Tarasewicz, malarz i rzeźbiarz Andrzej Strumiłło oraz śpiewak operowy Jacek Szymański.

Wybrane miejscowości w województwie odwiedzi specjalny dyliżans pocztowy, z którego będzie można wysłać pocztówkę z pozdrowieniami. Oprócz tego, na czas kampanii promocyjnej zostanie uruchomiona specjalna strona internetowa. Znajdą się tam m.in. informacje dotyczące poszczególnych miejscowości i trasy dyliżansu pocztowego. Za pośrednictwem strony będzie też możliwość wysłania elektronicznej kartki pocztowej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę