Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Gdzie ruszyć w wakacje?

Dla dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej zorganizwano w czasie tegorocznych wakacji trzydniową wycieczkę po Biebrzańskim Parku Narodowym.

W czasie tej wycieczki dzieci poznały specyfikę pięknego Biebrzańskiego Parku Narodowego.  Miały możliwość zwiedzić Muzeum Twierdzy Osowiec gdzie przedzierały się przez całkowicie ciemny "tunel śmierci" - straszy tam Czarna Dama i duch rosyjskiego oficera. 
W Biebrzańskim Parku Narodowym mogły karmić łosia i dzika z ręki. Wybrały się na wyprawę na Czerwone Bagna. Z platform obserwacyjnych próbowały dostrzec stada ptaków. 
Zwiedziły Muzeum Kanału Augustowskiego oraz wyruszyły w rejs gondolą po augustowskich jeziorach.
Po drodze odwiedziły również Sanktuarium w Studziennej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę