Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Trzy śmiertele ofiary wody

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Trzy osoby utonęły podczas weekendu na terenie województwa podlaskiego. W niedzielę przed południem w miejscowości Rzepki okolice Nowych Piekut w powiecie wysokomazowieckim utonął 53-letni mężczyzna. W sobotę o godz. 16.30 w rzece Pisa, niedaleko miejscowości Cieciory (okolice Kolna), kąpać się poszło dwóch braci. Młodszy 15-latek został porwany przez silny nurt rzeki. Starszy brat próbował go ratować, ale nie dał rady.

Trzecia śmiertelna ofiara wody to 19-letni mężczyzna, który utonął w jeziorze Krzywa, niedaleko miejscowości Mała Huta pod Suwałkami.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę