Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Nowy łomżyński radny

Witold Chludziński został dziś nowym łomżyńskim radnym. Właściciel firmy budowlanej i Przewodniczący Rady Osiedla nr 13 zajął mandat radnego zwolniony przez Jerzego Brodziuka, który z końcem kwietnia niespodziewanie zrezygnował z zasiadania w Radzie Miasta.

Zarówno Brodziuk jak i Chludziński startowali z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Samorządowe Porozumienie Łomży w okręgu wyborczym nr. 3 Wówczas Brodziuk zdobył o jeden głos więcej niż Chludziński.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę