Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Toyota z kontrabandą

Prawie 1400 paczek papierosów oraz 12,5 litra spirytusu znaleźli policjanci w aucie prowadzonym przez 45-latka z Łomży. Zarówno papierosy jak i alkohol nie miały banderol. Jak podają policjanci Skarb Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego i VAT straciłby około 15 tysięcy złotych.

„Przemytnika” zatrzymano w piątek przed godzina 17.00 na trasie relacji Wiktorzyn - Drozdowo w gminie Piątnica. W trakcie przeszukania toyoty, którą jechał 45-letni mieszkaniec Łomży funkcjonariusze znaleźli  papierosy i alkohol  bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Okazało się, że w aucie było około 1400 paczek papierosów oraz 12,5 litra spirytusu. Mężczyzna został zatrzymany, i z przewożonego ładunku ma tłumaczyć się przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę