Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Zmęczony 18-latek za kierownicą

Trzy osoby trafiły do szpitala, po wypadku do którego doszło w niedzielę przed świtem w gminie Radziłów, na drodze z Klimaszewicy do Mścich. Forda czołowo zderzył się z nissanem. Jak podają policjanci przyczyna wypadku najprawdopodobniej było zmęczenie 18-letniego kierowcy forda.

Z wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 18-letni kierowca forda modeno najprawdopodobniej na skutek zmęczenia chwilowo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewą stronę drogi. Nadjeżdżający w tym czasie z naprzeciwka 23-letni kierowca nissana chcąc uniknąć zderzenia z sunącym w jego stronę fordem wykonał manewr obronny i zjechał na przeciwległy pas jezdni. Jednak wówczas kierowca modeno również gwałtownie wrócił na swój pas. W rezultacie doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów. W następstwie wypadku obrażeń ciała doznali obydwaj kierowcy i 19-letnia pasażerka nissana. Cała trójka została odwieziona do szpitala. Okoliczności zdarzenia szczegółowo wyjaśniają grajewscy policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę