Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Łomżyński szpital 34 w kraju

Według „Rzeczpospolitej” dziennika, który co rusz przeprowadza rankingi najlepszych, łomżyński Szpital Wojewódzki imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego jest jednym z najlepszych w kraju. Zajął on 34 miejsce w kraju i drugie w województwie podlaskim. Z regionu wyżej od łomżyńskiego szpitala jest tylko Dziecięcy Szpital Kliniczny Akademii Medycznej w Białymstoku. Hasłem przewodnim rankingu było w tym roku bezpieczeństwo pacjenta.

Specjaliści z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, które przygotowało dla "Rzeczpospolitej" ranking szpitali, oceniają, że szpitale który są na czele listy gwarantują pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. Oceniano jakość usług medycznych, komfort pobytu pacjentów a także m.in. zarządzanie placówką.
Za łomżyńskim szpitalem kolejnym z województwa podlaskiego jest Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem. W ogólnopolskim rankingu zajął on 78 miejsce.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę