Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Damski bokser recydywista

Na dwa miesiące do tymczasowego aresztu trafił mieszkaniec jednej z podzambrowskich wsi. Tak zdecydował Sąd Rejonowy w Zambrowie na wniosek tutejszej prokuratury. Mężczyźnie zarzucono, że będąc pod wpływem alkoholu znęcał się fizycznie i psychicznie nad matką i żoną oraz dwojgiem małoletnich dzieci.

Prokuratura podaje, że Bogdan P. w tym roku był już skazany za przestępstwo znęcania się nad rodziną, na karę 10 miesięcy  pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres próby wynoszący 3 lata. Nie zaprzestał jednak kolejnych aktów agresji wobec rodziny i jak podejrzewa prokurator, po wprowadzeniu się w stan odurzenia alkoholowego w dalszym ciągu stosował wobec najbliższych przemoc.
Teraz zambrowska prokuratura ponownie wszczęła postępowanie dotyczące fizycznego i psychicznego znęcania się przez tego mężczyznę nad rodziną, ale decyzją sądu już został on osadzony w areszcie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę