Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Nastoletni rozbójnicy

Dwóch młodych łomżan zaatakowała gazem łzawiącym 61-letniego mężczyznę, po czym usiłowali wyrwać mu skórzaną torbę. Do zdarzenia doszło późnym popołudniem 21 maja na ulic Lniarskiej w Łomży. Zaatakowany mężczyzna obronił się, a teraz zatrzymano obu napastników. To 19. i 16-letni łomżanie.

Obaj przyznali się do napadu. Straszy z nich usłyszał już prokuratorskie zarzuty i czeka na akt oskarżenia. Młodszy ma tłumaczyć się przed sądem ds. nieletnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę