Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Najpierw potrącił motorowerzystę ...później się napił?

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

22-letni kierowca motoroweru ze złamaną nogą i urazem barku trafił do szpitala, po tym gdy został potrącony przez kierowcę lanosa. Samochód po wypadku nie zatrzymał się lecz odjechał. Chwilę później został odnaleziony przez mundurowych na pobliskiej posesji. Po badaniu alkomatem kierowcy lanosa okazało się, że ma ponad promil alkoholu. 47-latek przekonuje, że wypił dopiero po wypadku.

Do wypadku doszło w poniedziałek po południu w miejscowości Wnory Pażochy w gminie Kulesze Kościelne. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 22-letni kierowca motoroweru jadącym z pierwszeństwem przejazdu został potrącony przez lanosa wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej. Kierowca lanosa oddalił się z miejsca zdarzenia, a gdy chwilę później został odnaleziony przez mundurowych na pobliskiej posesji, alkomat wykazał, że w organizmie miał ponad promil alkoholu. Mężczyzna twierdził, że spożył go dopiero po wypadku. Dlatego pobrano mu krew do badań. Wynik ma ostatecznie rozstrzygnąć czy w momencie zdarzenia był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę