Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Kolejny groźny wypadek na 61

Sześć osób w tym dójka dzieci została ranna w wypadku jaki późnym wieczorem wydarzył się na krajowej 61 pomiędzy Świdrami a Szczuczynem. Jak relacjonuje sierż. Marek Skutnik z zespołu prasowego KWP w Białymstoku zderzyły się tu czołowo dwa samochody osobowe renault i opel.

Do wypadku doszło około godz,. 20.40. Kierująca renaultem kobieta wykonując manewr wyprzedzania motoroweru najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości jazdy do warunków na drodze, straciła panowanie i zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z oplem. W wyniku wypadku do szpitala przewieziono zarówno kierowców jak i wszystkich pasażerów obu samochodów. W oplu poza kierowcą – kobietą jechała jeszcze jedna kobieta i dwójka dzieci w wieku 8 i 9 lat. W renault kobieta i mężczyzna. Policjanci nie podają informacji o obrażeniach jakich doznali w wypadku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę