Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Poszukiwania w lesie

Główne zdjęcie
Zaginiony Jan Arasimowicz

Przez prawie trzy godziny policjanci, strażacy i leśnicy przeszukiwali wczoraj Lasek Jednaczewski. Poszukiwano zaginionego przed niemal dwoma tygodniami 87-letniego Jan Arasimowicz. Choć przeszukano około 30 hektarów lasu i pobliskich łąk na Narwią, nie znaleziono żadnego śladu po mężczyźnie. Akcję poszukiwawczą utrudnia wysoko poziom wody w rzece i rozległe rozlewiska.

Jan  Arasimowicz po raz ostatni był widziany w poniedziałek 10 maja około godziny 12.-13. w budynku ZGM przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży. Lubił spacery i często można było go spotkać na Grobli Jednaczewskej dlatego właśnie od tego miejsca zaczęto jego poszukiwania. W akcji brało udział blisko pięćdziesiąt osób, a blisko połowa z nich to strażacy ochotnicy z Kupisk Starych, Konarzyc i Jednaczewa.

Rysopis zaginionego: 170 cm wzrostu, szczupły, włosy siwe, oczy niebieskie. Mężczyzna ubrany był w oliwkowy płaszcz „prochowiec”, zieloną koszulę, krawat, filcowy kapelusz koloru brązowego.

Osoby, które widziały Jana Arasimowicza w dniu zaginięcia lub znają jego obecne miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy  ul. Wojska Polskiego 9 pok. 128 albo telefonicznie pod numerami telefonów 086- 474 12 38, 086-216 54 72 oraz 997 lub najbliższą jednostką policji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę