Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Udział w konkursie fotograficznym i plastycznym

Dzieci z naszej placówki wzięły udział w "VI Ogólnopolskim Festiwalu Radosnych Serc"

Celem festiwalu jest promocja twórczości artystycznej dzieci i młodzieży w dziedzinie: plastyki, fotografii, muzyki, tańca oraz małej formy scenicznej.
Wychowanka naszej placówki Aneta J. postanowiła sprawdzić swoje siły w kategorii fotografia. Wykonała zdjęcia pt "Moja miejscowość w obiektywie aparatu". Trzy piękne zdjęcia naszego miasta w dużym fomacie mają zachwycić jurry w Bydgoszczy. Natomiast Damian P. wykonał pracę plastyczną pt "Moja ulubiona bajka". Praca również na dużym formacie malowana pastelami, a bohaterem jej jest Kubuś Puchatek.
Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu, które odbędzie się w czerwcu. Nagrodą są 12-dniowe Warsztaty Artystyczne "Radosne Serca"


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę