Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Wniosek o Venedę do końca czerwca

Główne zdjęcie
Koncepcja architektoniczna Galerii Veneda powstała w warszawskiej pracownia projektowej Mąka Sojka Architekci

Do końca II kwartału 2010 r. Echo Investment chce złożyć wniosek o pozwolenie na budowę Galerii Veneda w Łomży. Na działce u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego ma zostać zrealizowane centrum handlowe z hipermarketem o powierzchni ok. 39 tys. mkw. Poza hipermarketem spożywczo-przemysłowym, znajdować tu ma sie także galeria z około 90 sklepami, foodcourt, kawiarnie i punkty usługowe, a także 5-salowe kino sieci Multikino.

Kilka miesięcy temu inwestor koszt budowy Galerii Veneda szacował na ok. 120 mln zł, przy czym 14 mln zł to kwota, jaką spółka zainwestuje w przebudowę układu komunikacyjnego w rejonie centrum. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na II połowę 2010 roku. Budowa ma potrwać około 15 miesięcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę