Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek litewskiego busa - dwie osoby w szpitalu

Pięć osób - obywateli Litwy - zostało rannych w wypadku, do którego doszło wczoraj nad ranem w miejscowości Grzymały na trasie Łomża-Miastkowo. Bus, którym podróżowali, najechał z tyłu na ciągnik z dwiema przyczepami. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala wojewódzkiego w Łomży, ale hospitalizowano jedynie dwie kobiety, które doznały najpoważniejszych obrażeń.

Jedna przebywa na oddziale chirurgii, druga na oddziale intensywnej opieki medycznej. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Z trójki mężczyzn lekarze chcieli hospitalizować jednego, ale nie wyraził na to zgody. Dwaj pozostali poszkodowani w wypadku mieli tylko powierzchowne obrażenia, którymi zajęto się na izbie przyjęć.

Policja ustala okoliczności wypadku. Kierowca litewskiego busa twierdzi, że przyczepa ciągnika, na którą najechał, nie była oświetlona. Kierujący ciągnikiem temu zaprzecza.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę