Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Płynąc Łyną witali wiosnę...

Wiosna już jest. W weekend witali ją członkowie Łomżyńskiego Klubu Płetwonurków „Podwodny Jeleń”, którzy wzięli udział w tradycyjnym Skorpenowym Spływie Łyną w Olsztynie. W imprezie wzięło udział prawie 300 płetwonurków z całej Polski, z czego 20 osób - członków klubu i strażaków - reprezentowało Łomżę – poinformował Adam Siwek z „Podwodnego Jelenia”.

Spływ zaczął się od mostu przy ulicy Tuwima, a meta przy kładce za Mostem Jana na olsztyńskiej starówce. Nurkowie dystans ten pokonali w półtorej godziny. I choć pogoda nie była wiosenna, a  woda była zimna, to na powitanie cieplejszej pory roku do rzeki z aparatem fotograficznym wskoczył Grzegorz Ziemek. Oto jego fotorelacja...

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Adam Siwek

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę