Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

„Szczęśliwa” czołówka na 61

18-letni kierowca VW golfa wyprzedzając ciąg pojazdów na 61 doprowadził do czołowego zderzenia z oplem vectrą. Choć całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie na szczęście zakończyło się tylko na urazie głowy pasażerki opla.

Do wypadku doszło o 22. na odcinku Budy Czarnockie – Cydzyn. Jak opisuje Izabela Białomyzy z zespołu prasowego KMP w Łomży 18-latek jadący golfem drogą krajową nr 61 od Piątnicy w kierunku Kisielnicy za Budami Czarnockimi rozpoczął manewr wyprzedzania kolumny samochodów. Będąc na pasie ruchu dla samochodów jadących w przeciwnym kierunki młody kierowca doprowadził do czołowego zderzenia z oplem vectrą. Przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało trzy osoby do szpitala. Jak się okazało dwie z nich po badaniach zostały zwolnione do domów, a w szpitalu pozostała tylko pasażerka opla, która w wypadku doznała stłuczenia głowy.
Policja podaje, że kierowcy obu samochodów byli trzeźwi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę