Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@
materiał nadesłany

Społeczne wsparcie

W latach 2006 – 2009 (na podstawie Decyzji Nr 3/2006 Marszałka Województwa Podlaskiego z dnia 07.07.2006r.) EUROPA DONNA w Łomży przeprowadziła podczas imprez masowych zbiórkę publiczną w formie sprzedaży cegiełek. Całkowity dochód ze sprzedaży wyniósł 1 585,00zł. Stowarzyszenie nie poniosło żadnych kosztów związanych z przeprowadzeniem zbiórek publicznych.

Dzięki zrozumieniu lokalnych władz, wsparciu finansowemu wielu instytucji i osób prywatnych oraz osobistemu zaangażowaniu członkiń, Stowarzyszenie ma możliwość realizowania zadań statutowych, docierając do szerokiego grona odbiorców.
Środki finansowe zostały przeznaczone na finansowanie badań mammograficznych kobietom z Łomży i okolic, wydawanie publikacji dotyczących profilaktyki raka piersi, wydawanie publikacji dotyczących działalności Stowarzyszenia, zakup nagród dla uczestników konkursów na temat profilaktyki raka piersi, zdrowia kobiet i innych konkursów organizowanych przez Stowarzyszenie, organizację imprez charytatywnych.
Wiedząc, że tylko wspólnym wysiłkiem możemy przyczynić się do wzrostu świadomości społeczeństwa na temat chorób nowotworowych i uchronić przed inwalidztwem lub śmiercią wiele istnień ludzkich, Ruch Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA w Łomży  (18-400 Łomża, ul. Dworna 13) dziękuje za wsparcie działań w tym zakresie.
Już teraz zapraszamy sympatyków Stowarzyszenia – wszystkich, którym bliska jest tematyka prozdrowotna, na jubileusz dziesięciolecia naszej działalności. Zorganizujemy ciekawe spotkania, podczas których znajdziecie Państwo odpowiedzi na nurtujące Was pytania i pomoc w rozwiązaniu problemów.

Agata Gołaszewska


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę