Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Pijany ojciec wiózł dwoje dzieci

Pijany kierowca, a zarazem nieodpowiedzialny ojciec przewoził samochodem dwójkę swoich dzieci. Wczoraj po południu w Klukowie na ulicy Mazowieckiej zatrzymali go policjanci, których uwagę zwróciła „niepewna” jazda kierowcy fiata tipo.

Jak podaje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem na podany przez funkcjonariuszy sygnał, mężczyzna zatrzymał samochód. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 38-letniego kierowcy. Okazało się, że ma prawie promil alkoholu. Co więcej, w fiacie siedziało dwoje dzieci w wieku 12 i 14 lat.
Nieodpowiedzialnemu ojcu, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę