Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Tragedia przy wywózce drzew z lasu

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

W trakcie wywożenia drzew z lasu ciągnik rolnicy przewrócił się kołami do góry, przygniatając kierowcę. Mężczyzna zginał na miejscu. Do wypadku doszło wczoraj przed południem w kompleksie leśnym miejscowości Wyliny Ruś gmina Szepietowo.

Policjanci wezwani na miejsce tragicznego wypadku wstępnie ustalili, że w czasie wywózki drewna z miejsca wyrębu, ciągnik rolniczy kierowany przez 22-latka ugrzązł na błotnistej drodze. Aby wydobyć ursusa z rozmokniętego gruntu pod jego koła podłożono drewniane bele. W czasie próby wyjechania z błota pojazd przewrócił się kołami do góry, przygniatając kierowcę. Mężczyzna zginął na miejscu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę