Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Kradł i napadał, na wyrok poczeka w areszcie

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 19-latka, który okradł dziewięć osób. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Na początku stycznia w kilku placówkach handlowych w Łomży doszło do kradzieży torebek damskich, laptopa, portfeli i telefonów komórkowych. Sposób działania sprawcy za każdym razem był podobny. Wchodził na zaplecze sklepów i wykorzystując nieobecność personelu zabierał wartościowe rzeczy.
Funkcjonariusze ustalili również, że w połowie stycznia ten sam młody mężczyzna pobił i okradł 22-latka. Zabrał mu telefon komórkowy warty 500 złotych. Sprawca zarówno napadu jak i wcześniejszych kradzieży w sobotę został zatrzymany przez łomżyńskich policjantów, kiedy po raz kolejny próbował ukraść portfel. Okazało się, że to19-latek. Sąd już zadecydował, że najbliższe 3 miesiące spędzi on w tymczasowym areszcie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę