Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

„Szklanka” na Szosie do Mężenina

Dwa TIRy w rowie, uszkodzone cztery samochody i droga zablokowana przez kilka godzin to efekt wieczornej „szklanki” na Szosie do Mężenina. Na szczęście nikt nie został ranny, choć droga była tak śliska, że problemy z dojechaniem na miejsce mieli wezwani na pomoc łomżyńscy strażacy.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór, około godziny 18., na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem Szosy do Mężenina z drogą zambrowska, a Zawadami. Kierowca jadącego w kierunku Zawad TIRa wpadł w poślizg zjechał do przydrożnego rowu i ściął jedno z rosnących tu drzew. Kierowca innego TIRa (cysterny z mlekiem) widząc całe zdarzenie zaczął hamować, ale na śliskiej drodze ta sztuka mu się nie udała i wpadł do rowu. Problemy z hamowaniem miał także kierowca jadącego za cysterną samochodu osobowego marki mazda, który uderzył w tył ciężarówki, oraz kierowca busa, który także uczestniczył w tej stłuczce.
Na szczęście kierowcy wszystkich tych samochodów ze zderzenia wyszli bez szwanku, więc zdarzenie będzie opisane nie jako wypadek lecz kolizja. Niestety Szosa do Mężenina jest całkowicie zablokowana i jak twierdzą ratownicy tak będzie jeszcze przez kilka godzin, bo aby wyciągnąć z rowu cysternę z mlekiem trzeba wypompować jej zawartość.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę