Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Bilans śliskiej nocy: jedna osoba zabita, cztery ranne

Trzy wypadki, w tym jeden śmiertelny wydarzyły się w ciągu ostatnich kilku godzin na drogach wokół Łomży. Do najtragiczniejszego z nich doszło około 17.20 w okolicach miejscowości Łuby Kiertany na drodze krajowej nr 61. 18-latka jadąca drogą Łomża - Ostrołęką samochodem marki mitsubishi carisma na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem i uderzyła najpierw w betonowy przepust wodny, a następnie w drzewo. Dziewczyna zginęła na miejscu.

Dwa kolejne wypadku wydarzyły się na już po północy na drodze nr 63. Najpierw w Podgórzu dachowało audi 80, które uderzyło też w słup trakcji energetycznej uszkadzając go. W samochodzie jechały trzy osoby, które z ogólnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Łomży.  
Gdy strażacy ratownicy wracali z tego wypadku do bazy w Łomży po drodze natknęli się na kolejny wypadek. Tym razem w Starej Łomży dachowało BMW.  Samochodem jechał tylko kierowca, który sam zdołał wydostać się z uszkodzonego pojazdu, ale i on został zabrany do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę