Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

„Poznaj Dobrą Żywność” z Łomży

Trzy rodzaje majonezów i pięć musztard produkowanych przez Zakłady Spożywcze Bona z Łomży zostały uhonorowane znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”. Leszek Krzyżkowiak prezes Bony w poniedziałek wieczorem odebrał certyfikat z rąk ministra rolnictwa Marka Sawickiego. Prezes nie ukrywa radości i podkreśla, że na to wyróżnienie zakład pracował 20 lat.

Podczas wczorajszej gali certyfikaty „Poznaj Dobrą Żywność” odebrali producenci łącznie  223 wyrobów.
- Zaszczyt dla nas ogromy dlatego, że wystąpiliśmy w gronie największych graczy rynku spożywczego – mówi prezes Krzyżkowiak.  
Logiem „Poznaj Dobrą Żywność” zostało wyróżnionych osiem podstawowych produktów Zakładów Spożywczych Bona z Łomży - majonezy: tradycyjny, pikantny i lekki, oraz musztardy: sarepska, stołowa, kremska, chrzanowa i zbójnicka.
Biało-czerwone logo „Poznaj Dobrą Żywność” już pojawia się na banderolach, którymi zamykane są produkty Bony, a niebawem pojawi się także na etykietach wszystkich nagrodzonych majonezów i musztard.
Głównym celem Programu „Poznaj Dobrą Żywność” jest informowanie o wysokiej jakości produktów żywnościowych. Znak na opakowaniu jest informacją dla konsumentów, że produkt spełnia najwyższe kryteria jakości, warunków produkcji oraz użytych surowców. Warunki przyznawania znaku opracowuje kolegium naukowe, w którym znaleźli się naukowcy, eksperci produkcji rolnej, przetwórstwa oraz żywienia człowieka. Do tej pory znak przyznano w sumie ponad 600 wyrobom.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę